Zapisz


Please update your Flash Player to view content.

Akceptujemy karty:

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Tu jesteś: Sanatorium Borkowo
Sanatorium Borkowo

BORKOWO to idealne miejsce dla amatorów wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Pod względem przyrodniczym i krajobrazowym położenie BORKOWA jest najatrakcyjniejsze ze wszystkich obiektów Uzdrowiska Połczyn Grupa PGU S.A. Z okien leżącego na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego obiektu rozciąga się widok na zalew połczyński. Obok budynku wznoszą się porośnięte buczyną malownicze pagórki, a spomiędzy wzniesień wypływa jeden z dopływów Wogry, przypominający górski strumień. Spacery do pobliskiej stadniny koni, do położonej tuż za nią ścieżki rowerowej to jeden z elementów terenoterapii, klimatoterapii i źródło wewnętrznej harmonii. Przez cały rok są tu doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a jesienią okoliczny las staje się rajem dla grzybiarzy.

Około 25 minutowy spacer najbardziej urokliwymi zakątkami parku zdrojowego dzieli „Borkowo” od połczyńskiej starówki. Do wyłącznej dyspozycji gości jest wygodny mikrobus Uzdrowiska Połczyn Grupa PGU S.A. regularnie kursujący na trasie „Borkowo” – centrum miasta.

Na gości czekają pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz apartament - łącznie 181 miejsc. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem i WC, TV-SAT, telefon. Apartament posiada dwa oddzielne pomieszczenia – salon i sypialnię – łazienkę z wanną oraz lodówkę.


W obiekcie jest oranżeria z kilkunastoma gatunkami roślin, wśród których są prawdziwe okazy. Tuż obok niej znajduje się sala konferencyjna wyposażona w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Baza zabiegowa obiektu świadczy niemal pełny zakres usług Uzdrowiska, jedynie zabiegi w basenie wymagają konieczności przemieszczenia się do pobliskiego GRYFA. BORKOWO posiada stołówkę, kawiarenkę, wypożyczalnię rowerów i kijków do Nordic Walking oraz miejsce na ognisko i grill.