Please update your Flash Player to view content.

Akceptujemy karty:

Tu jesteś: Oferty pracy
Oferty pracy

Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A będące zespołem sanatoriów i szpitali uzdrowiskowych zlokalizowanych w pięciu obiektach: „Irena”, „Podhale”, „Borkowo”, „Gryf” i SPA „Zdrojowe Zacisze” usytuowanych na trenie Parku Zdrojowego w Połczynie Zdroju poszukuje kandydatów na stanowiska:

- FIZJOTERAPEUTA

- RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA

- PIELĘGNIARKA

- MAGAZYNIER

FIZJOTERAPEUTA

Do zadań Pracownika na tym stanowisku będzie należało:

  • obsługa urządzeń niezbędnych do przeprowadzania zabiegów (elektroterapii, magnetoterapii, laseroterapii, krioterapia miejscowa),
  • wykonywanie różnego rodzaju masaży,
  • nadzorowanie wykonywanych ćwiczeń oraz realizacja zabiegów rehabilitacyjnych, kondycyjnych i usprawniających,
  • prowadzenie zajęć z kinezyterapii dla osób o upośledzonej sprawności ruchowej, koordynacji itp. dotyczy to przede wszystkim osób starszych i niepełnosprawnych,
  • zapewnienie obsługi klientów korzystających z zabiegów i usług wprowadzonych do oferty.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy w na analogicznym stanowisku,
  • rozumienie oczekiwań klientów,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • wysoka kultura osobista,
  • dodatkowe kursy związane z wykonywaniem zawodu np. PNF, mile widziane uprawnienia ratownika wodnego,
  • zdolność do harmonijnej pracy, dyspozycyjność, dokładność i sumienność.

Przyszłemu Pracownikowi zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • formę współpracy – do uzgodnienia etat lub własna działalność gospodarcza

Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z póż. zm.)."

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

<< Cofnij

RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA

Idealny Kandydat

  • posiada staż pracy w przedsiębiorstwach branży hotelarskiej, turystycznej lub uzdrowiskowej na podobnym stanowisku,
  • posiada wykształcenie z zakresu turystyki, hotelarstwa,
  • zna i posiada umiejętności z zakresu sprzedaży usług hotelowych,
  • charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą i rozwiniętymi zdolności interpersonalnymi,
  • posiada umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem,
  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista,
  • umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku obiektu,
  • dyspozycyjność i zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu,
  • dynamizm, dokładność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Podstawowym zadaniem recepcjonisty jest zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez Uzdrowisko, profesjonalną bieżącą obsługę gościa, zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gościa w obiekcie, informowanie o warunkach pobytu i o usługach dodatkowych świadczonych w Uzdrowisku, dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gościa a także rzetelne wykonywanie powierzonych zadań i dbałość o wyniki finansowe recepcji.

<< Cofnij

PIELĘGNIARKA

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • realizowanie zabiegów pielęgniarskich zgodnie ze wskazaniami lekarza;
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z rozliczaniem kontraktów zawartych z NFZ.

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia  z zakresu pielęgniarstwa -  mile widziany tytuł licencjata lub magistra pielęgniarstwa
  • doświadczenia pracy w publicznych lub prywatnych sanatoriach, przychodniach, szpitalach;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • optymizmu, uśmiechu i chęci niesienia pomocy;
  • bardzo dobrej obsługi komputera.

Mile widziane:

  • znajomość programu Kuracjusz;

Oferujemy:

  • formę zatrudnienia do uzgodnienia: kontrakt, umowa o pracę, umowa zlecenie;
  • pracę w firmie o uznanej renomie i stabilnej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • rozwój kariery zawodowej w strukturach firmy;
  • szkolenia

<< Cofnij

MAGAZYNIER KOSMETYKÓW

Do obowiązków należeć będzie:

  • Prawidłowe i racjonalne prowadzenie gospodarki magazynowej,
  • Obsługa sklepu internetowego,
  • Dystrybucja produktów na obiekty,
  • Przygotowanie zamówionych produktów do wysyłki,
  • Terminowe przygotowywanie zestawień dokumentów, raportów finansowych i innych dokumentów zgodnych z wytycznymi,

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność i chęci pracy w zespole,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Wysoka kultura osobista i punktualność,
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • Dobry kontakt z ludźmi, komunikatywność i pozytywne nastawienie do zadań zawodowych.

Oferujemy:

  • narzędzia niezbędne do pracy
  • kreatywną pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

<< Cofnij