Zapisz


Please update your Flash Player to view content.

Akceptujemy karty:

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Tu jesteś: Oferta pobytów Pobyty kuracyjne
Pobyty kuracyjne

Goście pełnopłatni korzystający z pobytów kuracyjnych otrzymują w cenie pobytu:

zakwaterowanie w pokojach o zróżnicowanym standardzie: polecamy standard wysoki lub komfort, gdzie pokój wyposażony jest w prysznic/WC, telewizor, lodówkę, telefon, czajnik, szlafrok i suszarkę

3 posiłki dziennie: śniadanie w formie bufetu, obiad i kolacja w formie "menu dnia"

3 zabiegi dziennie od poniedziałku do soboty za wyjątkiem ustawowych dni świątecznych

wstępne badanie lekarskie

całodobową opiekę medyczną

wolny wstęp na basen zewnętrzny PATIO (od lipca do września)

w styczniu i lutym wolny wstęp na basen wewnętrzny i saunę

serwis kawowo-herbaciany w pokoju


UWAGA: Minimalny pobyt kuracyjny pełnopłatny to 6 dni (5 noclegów)

Doba hotelowa

Rozpoczyna się o godz. 17.00 w dniu przyjazdu, kończy się o godz. 14.00 w dniu wyjazdu.

Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Połczynie Zdroju z 30.10.2013r. przy pobycie powyżej 1 doby osoby dorosłe obowiązuje opłata uzdrowiskowa w kwocie 4,00zł dziennie (płatna w pierwszym dniu pobytu).


Istnieje możliwość wykupienia tygodniowych (8 dni)  lub 2-tygodniowych (15 dni) pakietów kuracyjnych.

Im dłużej tym taniej:
przy pobytach 15-dniowych klienci otrzymują rabat 5%, a przy 22-dniowych 7% rabatu.

8 dni = 7 noclegów

15 dni = 14 noclegów

Pakiet trwa od niedzieli do niedzieli

W cenie pakietu kuracyjnego:

nocleg w pokojach o wysokim standardzie: prysznic/WC, telewizor, lodówka, telefon, czajnik, szlafrok i suszarka, serwis kawowo-herbaciany

całodzienne wyżywienie: śniadanie w formie bufetu, obiad i kolacja serwowane

3 zabiegi lecznicze dziennie według zaleceń lekarza uzdrowiskowego od poniedziałku do soboty za wyjątkiem ustawowych dni świątecznych

wstępne badanie lekarskie

całodobowa opieka medyczna

wolny wstęp na basen zewnętrzny PATIO* w sezonie

w styczniu i lutym wolny wstęp na basen kryty i saunę*


* basen zewnętrzny i kryty znajduje się w ZLU GRYF


Istnieje możliwość zakwaterowania w pokojach o niższym lub wyższym standardzie. W obu przypadkach cena ulega zmianie.


Kuracjusze przyjeżdżający na kurację powinni posiadać aktualną dokumentację medyczną: EKG (pół roku), RTG płuc (2 lata), ogólne badanie krwi i moczu (3 miesiące) oraz zabrać ze sobą klapki i dresy.

Za niewykorzystanie pełnego świadczenia wchodzącego w skład pobytu nie przysługuje zwrot kosztów.

Doba hotelowa dla pobytów kuracyjnych rozpoczyna się o godz.17.00 w dniu przyjazdu (kolacja) a kończy się o godz.14.00 w dniu wyjazdu (obiad).

Przedłużenie doby hotelowej do godz.17.00 związane jest z dodatkową opłatą w wysokości 50% za pobyt hotelowy w danym pokoju i możliwe tylko w przypadkach, jeśli na dany pokój nie jest dokonana żadna rezerwacja.

Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Połczynie-Zdroju XLII/385/2013 z 30 października 2013r., osoby dorosłe obowiązuje opłata uzdrowiskowa w kwocie 4,00zł dziennie (płatna w pierwszym dniu pobytu).Zabiegi lecznicze w cenie pobytu kuracyjnego:

1. Fizykoterapia: Elektrostymulacja, Galwanizacja, Interdyn, Jonoforeza, Magnetronik, Terapuls, Ultradźwięki, Sollux, Lampa Solaris, Laser punktowy, Laser skaner, Diadynamik, Gimnastyka w basenie, Gimnastyka indywidualna przyrządowa, Gimnastyka kondycyjno-wyszczuplająca, Gimnastyka indywidualna prowadzona, Gimnastyka grupowa, Krioterapia, Fango parafinowe, Prądy Tensa, Inhalacja solankowa, inhalacja złożona.

2. Masaże suche: Masaż wibracyjny, Masaż klasyczny.

3. Zabiegi borowinowe: Fango borowinowe, Fasony borowinowe, Zawijania borowinowe, Tampony borowinowe,

4. Wodolecznictwo: Kąpiel kwasowęglowa, Kąpiel solankowa, Masaż perełkowy, Masaż podwodny ręczny, Masaż podwodny mechaniczny, Masaż wirowy, Bicze szkockie.


Zabiegi lecznicze za dopłatą:

1. Zabiegi borowinowe: Okłady borowinowe, Borowinowy masaż pleców, Borowinowy masaż całego ciała, Borowinowa kąpiel z masażem podwodnym, Borowinowa kąpiel z masażem perełkowym, Borowinowa kąpiel wirowa.

2. Masaże suche: Masaż klasyczny wybranej części ciała, Masaż klasyczny całego ciała, Masaż wyszczuplający całego ciała, Bioaktywny masaż twarzy, Masaż relaksacyjny twarzy, Masaż refleksyjny stóp, Masaż gorącymi kamieniami, Masaż ziołowymi stemplami, Masaż uciskowy BOA MAX, Masaż aromaterapeutyczny całego ciała, Masaż aromaterapeutyczny pleców, Masaż bańką chińską, Masaż klasyczny pleców połączony z masażem bańką chińską, Drenaż limfatyczny, Termomasaż CERAGEM, Hydro-Jet.

3. Wodolecznictwo: Kąpiel CO2 „sucha”, Kąpiel ozonowa, Kąpiel aromaterapeutyczna AROMATICA.


UWAGA: Zabiegi lecznicze ordynuje lekarz uzdrowiskowy. W szczególnych przypadkach lekarz może zmniejszyć ilość zabiegów, co nie wpływa na obniżenie kosztu pobytu.


Standardy pokoi:

Hotel SPA Zdrojowe Zacisze: komfort

Sanatorium Gryf: standard, wysoki, familijny, apartament, deluxe

Sanatorium Irena, Sanatorium Borkowo: wysoki

Sanatorium Podhale: wysoki, studio

Willa Gryf: deluxe


Standaryzacja:

Standard – prysznic lub wanna/WC, telewizor, telefon, czajnik, szlafrok i suszarka, serwis kawowo-herbaciany

Wysoki – prysznic/WC, telewizor, lodówka, telefon, czajnik, szlafrok i suszarka, serwis kawowo-herbaciany

Komfort – prysznic/WC, telewizor, lodówka, telefon, czajnik, szlafrok i suszarka, serwis kawowo-herbaciany

Familijny – przedpokój, pokój dzienny, sypialnia, prysznic/WC, telewizor, lodówka, telefon, czajnik, szlafrok i suszarka, serwis kawowo-herbaciany

Studio wspólny przedpokój, wspólna łazienka na dwa pokoje, telewizor, lodówka, telefon, czajnik, szlafrok i suszarka, serwis kawowo-herbaciany

Apartament – przedpokój, duży salon, sypialnia, duża łazienka, prysznic/wanna/WC, telewizor, lodówka, telefon, czajnik, szlafrok i suszarka, serwis kawowo-herbacianyOGÓLNE WARUNKI POBYTU NA LECZENIU SANATORYJNYM PEŁNOPŁATNYM


1. Rezerwacja i warunki płatności


1.1 Zawarcie umowy o świadczenie usług na pobyty sanatoryjne pełnopłatne następuje po potwierdzeniu rezerwacji, z zastrzeżeniem postanowień pkt.1.2. Wszystkie terminy będą liczone od daty dokonania rezerwacji.

1.2.Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w terminie podanym na piśmie w wysokości 35 % kosztów pobytu w ciągu 10 dni roboczych od daty dokonania rezerwacji, w przypadku odnotowania przez Uzdrowisko braku wpłaty rezerwacja jest anulowana .Wpłatę zaliczki należy dokonać przelewem bankowym na konto lub w kasie Zarządu . Zaliczka ulega zaliczeniu na poczet należności za pobyt.

1.3 Po dokonaniu rezerwacji klient otrzymuje pocztą, faxem lub drogą elektroniczną potwierdzenie rezerwacji wraz z wyliczeniem sumy świadczeń.

1.4 Dowód wpłaty zaliczki  należy okazać w dzień przyjazdu w recepcji obiektu .

1.5 Pozostałą kwotę należności za pobyt należy uiścić nie późnej niż w drugim dniu pobytu za wyjątkiem pobytów weekendowych (w dniu przyjazdu).

1.6 W przypadku kiedy rezerwacja dokonywana jest na 14 dni i krócej, przed datą wybranego terminu przyjazdu ze względu na krótki termin dokonywania rezerwacji klient, nie otrzymuje pisemnego potwierdzenia rezerwacji. Należy dokonać wpłaty obowiązującej wartości zaliczki 35 % na rachunek bankowy w terminie 3 dni robocze od daty dokonania rezerwacji. W przypadku odnotowania przez Uzdrowisko braku wpłaty zaliczki rezerwacja jest anulowana.

1.7 Uzdrowisko zastrzega sobie prawo do zmiany cen oferowanych usług.


2. Ogólne zasady

2.1 Pobyt pełnopłatny rozpoczyna się od godz. 17:00 (od kolacji), a kończy o godz. 14:00 (obiadem) ostatniego dnia pobytu.

2.2 Za niewykorzystane posiłki w dniu przyjazdu i wyjazdu zwrot nie przysługuje.

2.3 Cena obejmuje: zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, doraźną opiekę lekarsko-pielęgniarską, badanie lekarskie oraz zabiegi lecznicze wydane zgodnie z ordynacją lekarza. Zabiegi wykonywane są od poniedziałku do soboty włącznie, za wyjątkiem niedziel (nie dotyczy pobytów weekendowych) i ustawowych dni świątecznych.

2.4 Kuracjusze przyjeżdżający do Uzdrowiska proszeni są o zabranie ze sobą ostatniego ogólnego badania krwi i moczu (ważne 3 m-ce), wynik badania EKG (pół roku), RTG płuc (dwa lata) celem prawidłowej ordynacji zabiegów przez lekarza uzdrowiskowego.

2.5.Kuracjusze weekendowi nie posiadający w/w dokumentów medycznych wypełniają formularz dotyczący stanu zdrowia, w dniu przyjazdu w recepcji uzdrowiska, dokonując własnoręcznego podpisu.

2.6 Obowiązuje opłata klimatyczna, płatna w recepcji uzdrowiska w dniu przyjazdu.

2.7 W obiektach sanatoryjnych nie ma możliwości zakwaterowania osób przyjeżdżających ze zwierzętami.


3. Warunki anulowania rezerwacji

3.1 Kuracjusz może odwołać rezerwację pobytu, składając oświadczenie w formie pisemnej na adres pocztowy uzdrowiska, dodatkowo przysyłając w formie elektronicznej na adres:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub tel. / fax + 48 94 36 62 470

3.2 W przypadku anulowania rezerwacji w terminie do 21 dni przed rozpoczęciem pobytu nie spowoduje konsekwencji finansowych, za wyjątkiem kosztów manipulacyjnych w wysokości 5% ceny za ustalony pobyt.

3.3 W przypadku pisemnej anulacji rezerwacji (na adres jak w pkt. 3.1) zgłoszonej pomiędzy 21 a 7 dniem przed rozpoczęciem pobytu Uzdrowisko pobierze opłatę w wysokości 30% ceny za ustalony pobyt .

3.4 W przypadku anulowania rezerwacji (na adres jak w pkt.3.1) w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem pobytu  Uzdrowisko pobierze opłatę w wysokości 35% ceny za ustalony pobyt.

3.5 W przypadku odwołania rezerwacji z przyczyn niezależnych a udokumentowanych tj. zaświadczenie o pobycie w szpitalu osoby na która była dokonana rezerwacja , śmierć najbliższego członka rodziny, Uzdrowisko pobierze opłatę w wysokości 5% ceny za pobyt tytułem kosztów manipulacyjnych.

3.6. W przypadku anulowania rezerwacji w terminach określonych powyżej w pkt 3.2, 3.3, 3.4 i 3.5, zaliczka o której mowa powyżej w pkt 1.2, ulega w pierwszej kolejności zaliczeniu na poczet kosztów manipulacyjnych , o których mowa powyżej w pkt 3.2, 3.3, 3.4 i 3. 5, zaś w pozostałej wysokości podlega zwrotowi.

3.7 Data stempla pocztowego decyduje o zachowaniu wyżej określonych terminów.

3.8. Zwrot zaliczki , z zastrzeżeniem postanowień pkt 3.2, 3.3, 3.4, 3.5 i 3.6, następuje wyłącznie na rachunek bankowy.
Rezerwacje i informacje:

Dział Sprzedaży
tel. 94 36 62 686
tel./fax 94 36 62 165

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapisz

Zapisz

Zapisz